Často kladené otázky a odpovědi

Můj kočárek Quinny se poškodil. Kde ho lze nechat opravit či objednat náhradní díly?

Pokud máte stížnost či problém s Vaším kočárkem Quinny nebo některou jeho částí, kontaktujte prodejce, u kterého jste kočárek zakoupili. Prodejce je odpovědný za servis a opravy kočárku. Nezapomeňte předložit originál dokladu o koupi a potvrzený záruční list.
zpět

Jak dlouhá je záruční doba?

Všechny podmínky záruční lhůty jsou detailně popsané v návodu k použití v kapitole "Záruka". V případě záruční opravy kontaktujte Vašeho prodejce. Právě on je subjektem, od kterého jste kočárek zakoupili.
zpět

Připravujete Quinny Zapp s polohováním?

Ano. Od října 2010 je na trhu Quinny Zapp Xtra. Quinny Zapp Xtra je polohovací a nabízí možnost otočit sedačku po/proti směru jízdy. Dokoupením polohovací sedačky můžete změnit i Váš stávající Quinny Zapp na polohovací Zapp Xtra.
zpět

Vyrábí Quinny též kočárky pro dvojčata?

Je nám líto, ale Quinny nevyrábí žádné kočárky pro dvojčata.
zpět

Existují podvozky, na které lze umístit 2 autosedačky Maxi-Cosi?

Není nám známo. Zeptejte se svého prodejce.
zpět

Která hluboká lůžka lze přichytit na můj kočárek?

Existuje několik kombinací v závislosti na modelu a roku výroby. Bližší informace Vám poskytne Váš prodejce. Doporučujeme Vám vzít si kočárek sebou. Tím získáte jistotu, zda-li lze hluboké lůžko na kočárek přichytit.
zpět

Které autosedačky lze přichytit na můj kočárek?

Existuje několik kombinací v závislosti na modelu a roku výroby. Bližší informace Vám poskytne Váš prodejce. Doporučujeme Vám vzít si kočárek sebou. Tím získáte jistotu, zda-li lze autosedačku na kočárek přichytit.
zpět

Lze dokoupit adaptéry na přichycení mé autosedačky?

Existuje několik druhů adaptérů, které lze stále zakoupit. Informace o jednotlivých adaptérech Vám rád poskytne Váš prodejce.
zpět

Je stále možné získat náhradní díly na starší typy Quinny?

Limitované množství náhradních dílů je stále k dispozici. Prosím kontaktujte svého prodejce, který zajistí objednání náhradních dílů a sdělí Vám cenu.
zpět

Jaké jsou rozměry Quinny Dreami?

Celkové externí rozměr včetně stříšky jsou: d84 x š48,5 x v59,7 cm. Hmostnost 5kg. Quinny Dreami lze použít od narození do cca 9 kg.
zpět

Lze přidělat za Quinny kočárek stupátko pro druhé dítě?

Kočárek je určen pro převoz 20 kilogramů (může se lišit dle typu). Přídavné stupátko znamená mnohem větší zátěž jedné strany kočárku, což není pro Váš kočárek dobré. Použití takového stupátka proto dramaticky snižuje životnost kočárku. Navíc použitím přídavného stupátka může vézt k zamítnutí Vaší reklamace.
zpět

Pneumatiky na mém kočárku se rychle opotřebávají. Lze s tím něco dělat?

Je samozřejmě zcela přirozené, že pneumatiky kočárku se, stejně tak jako u kola, použitím opotřebovávají. Se správnou péčí lze toto opotřebení zmírnit. Především všechny pneumatiky Vašeho kočárku musí mít správnýz tlak (min. 1,5 bar). Tímto se snižuje tření. Jízda na málo nahuštěných pneumatickách a najíždění na ostré hrany bez zvedání kočárku vede k abnormálnímu opotřebování pneumatik. Často bývá kočárek přetížen nákupem či přepravou druhého dítěte. I toto má vliv na opotřebení pneumatik. Nové pneumatiky můžete objednat u svého prodejce.
zpět

Ztratili jsme návod k použití, kde mohu získat nový?

Kontaktujte svého prodejce, který Vám poskytne nový návod k použití.
zpětQuinny Moodd

Pohodlný, plně vybavený, uhlazený. Nový Quinny Moodd.
Quinny film

Servis